Michael Jackson Fc in LT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Michael Jackson Fc in LT

♥MJ - King of Pop - Forumas visiems Pop karaliaus gerbėjams♥
 
rodiklisPortalLatest imagesIeškotiRegistruotisPrisijungti

 

 Murejaus teismas

Go down 
5 posters
Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4
AutoriusPranešimas
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitimeTr. 11 23, 2011 3:00 pm

Gydytojas Shaferas pakomentavo Miurėjaus advokatų prašymą skirti dar vieną ekspertizę-jis mano, prašoma to todėl, kad Miurėjus jiems pasakė, jog lidokaino į butelį neleido. Miurėjus lengvai galėjo jį suleisti tiesiai į tą vietą, kur Maiklas skundėsi deginimu nuo propofolio. Sfaferas sako, kad ji mane, kad lidokainą Miurėjus buvo sumaišęs butelyje su propofoliu, bet kadangi gynyba prašo ekspertizės tą butelį ištirti, greičiausiai, to jis nedarė.
"Kitas variantas, kad lidokainą Miurėjus suleido ištikus Maiklą krizei. Kadangi Miurėjus neturėjo stebėjimo aparatūros, Miurėjus nežinojo, ar yra kokia aritmija. Tokiu atveju 100 mg lidokaino visai tikėtina-Miurėjus kardiologas, tai jau jo jėgoms, lidokainas pirmas vaistas širdžiai sustojus. Bet visa tai tik prielaidos, nes nėra jokių medicininių užrašų. Jeigu jie būtų, mes nebūtume įtraukti į šią absurdišką situaciją " atspėk, ką aš padariau".

Miurėjus nuosprendžio priėmimo dieną irgi nori kreiptis į teisėją ir pasakyti savo kalbą prašyti pasigailėjimo, tipo labai piktas ant savo advokatų, kad neleido jam teismo metu duoti parodymų.

sm
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitimePen. 11 25, 2011 12:48 am


Prokurorai prašo teismo rengti dokumentus ir priteisti iš Miurėjaus Maiklo vaikams 100 mln dėl tėvo netekties.
Teismui pateikti dokumentai, kurie teigia, kad Maiklo Džeksono vaikai turi teisę į žalos atlyginimą. Pagal įstatymą jie yra nusikaltimo aukos ir turi teisę iš kaltininko gauti tą uždarbį, kurį butų jų tėvas gavęs iš TII turo- $ 100 mln
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitimeTr. 11 30, 2011 3:38 am

Miurėjus žinojo, kad jo veiksmai nulėmė Maiklo mirtį..jis melavo ir melavo, jis nekvietė 911..pažiūrėkite į tą žmogų, kuris vadina save MJJ gydytoju ir negali atsakyti į klausimus..ir šis žmogus, pareiškęs, kad jis Maiklo Džeksono gydytojas, niekas net nežinojo, kur jis.. Maiklui mirštant, jis plepėjo su draugužėmis...Miurėjus turėjo susikoncentruoti į savo pacientą...Miurėjus galvojo apie Miurėjų, o ne apie pacientą... ( kalba Walgrenas)



9 dienos prieš verdiktą Miurėjaus klausė, ar jaučiasi jis atsakomybę, į tai Miurėjus atsakė, "nelaikau savęs kaltu, nes aš nepadariau nieko neteisingo".


Miurėjaus advokatas Černovas: Maiklui reikėjo stipriai veikiančių medikamentų, o Miurėjus apsiriko tik tame, kad jis padėjo jam gauti juos
Miurėjus nepavojingas visuomenei

Maiklas mirė dėl to, ką padarė Miurėjus-ne atsitiktinai 2009 birželio 25, o dėl SPRENDIMŲ, kuriuos priėmė Miurėjus... sprendimai, kuriuos priėmė Miurėjus, sukėlė grėsmę Maiklo Džeksono gyvybei... propofolio praktika pasiekė beprotybę ir absurdą

Teisėjas vardina viską, ką melavo Miurėjus: melą paramedikams, gydytojams, policijai, Maiklo aplinkai, jo apsaugai, šou organizatoriams. Įstatymui.

teisėjas akcentuoja netgi MJJ balso įrašą: kodėl padarytas šis įrašas gydytojo, kuriuo pasitikėjo.... sunku įsivaizduoti situaciją, kai pacientas taip numestas ir dar jį įrašinėja...tas įrašas padarytas, nes galėjo būti panaudotas prieš MJ ir turėti kainą



Teisėjas sako, kad Miurėjus pasirinko baisų gydymo būdą dėl pinigų, šlovės ir prestižo... aplinkybių sutapimas apaugo melu, apgaulė iš Miurėjaus pusės. Jis 3 mėnesius vykdė šią siaubingą praktiką.
Miurėjus melavo visiems, stengėsi nuslėpti savo nusikaltimą. Apgaudinėjo tyrimą. Neatsargus gyvybės atėmimas nereiškia, kad viskas vyko ne taip, tai visai kas kita.
Maiklo balso įrašą Miurėjus padarė kaip "draudimo polisą". Šis įrašas-pasitikėjimo pažeidimas tarp paciento ir gydytojo. Miurėjus galėjo šantažuoti Maiklą publikacijomis medios priemonėmis.


MUREJUS NUTEISTAS 4METAMS !!!

http://www.15min.lt/naujiena/zmones/zmones/uzsienieciai/teismas-paskelbe-nuosprendi-gydytojui-conradui-murray-uz-netycini-michaelo-jacksono-nuzudyma-27-182370?pst=1#comm
Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitimeKv. 12 01, 2011 3:54 am

Atgal į viršų Go down
Mau
Forum adminė
Forum adminė
Mau


Posts : 5487
Join date : 2009-07-03

Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitimeKv. 12 01, 2011 2:20 pm

Miurėjus: "Aš džiaugiuosi, kad filmavausi tame dokumentiniame". Miurėjus nė sekundei nesigaili , kad filmavosi filme, kuris taip papiktino teisėją Pastorių. Miurėjus norėjo , kad visuomenė sužinotų jo istoriją. Miurėjus, kuris atsisakė liudyti teismo kalbėjo su savo draugais ir šeima po nuosprendžio. Mums papasakojo, kad Miurėjus pasakė, jog žinojo, kad gaus maksimalią bausmę, todėl jo nejaudino , kad jis tapo bokso kriauše teisėjui dėl to, ką jis pasakė dokumentinio filmo metu-iš dalie žemindamas Maiklą Džeksoną ir neprisiimdamas kaltės dėl jo mirties. Mums taip pat tapo žinoma apie Miurėjaus reakciją į sprendimą. Jis kalba, kad " jis stebėtinai optimistiškas" . "aš tiesiog jaučiu palengvėjimą, kad viskas pasibaigė. Nepergyvenk. Aš tvarkoje ir aš greitai būsiu laisvas".
Atgal į viršų Go down
Sponsored content





Murejaus teismas - Page 4 Empty
RašytiTemos pavadinimas: Re: Murejaus teismas   Murejaus teismas - Page 4 Icon_minitime

Atgal į viršų Go down
 
Murejaus teismas
Atgal į viršų 
Puslapis 44Pereiti prie : Previous  1, 2, 3, 4

Permissions in this forum:Jūs negalite atsakinėti į pranešimus šiame forume
Michael Jackson Fc in LT :: Info iš interneto-
Pereiti į: